پرسشنامه سیستم های مغزی رفتاری (BIS ،  BAS) کارور و وایت

پرسشنامه سیستم های مغزی رفتاری (BIS ،  BAS) کارور و وایتپرسشنامه سیستم های مغزی رفتاری (BIS ،  BAS) کارور و وایت|42081146|vhr|پرسشنامه بازداری رفتاری,پرسشنامه کارور و وایت,پرسشنامه بازداری رفتاری,پرسشنامه سیستم های مغزی رفتاری,دانلود پرسشنامه سیستم های مغزی رفتاری,مقیاس سیستم های بازداری/فعال سازی رفتاری,پرسشنامه سیستم های مغزی رفتاری کارور و وایت
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : پرسشنامه سیستم های مغزی رفتاری (BIS ،  BAS) کارور و وایت

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات4حجم15/365 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل
پرسشنامه مقیاس BAS-BIS

این مقیاس شامل ٢٤ پرسش خود گزارشی است که توسط کارور و وایت در سال ١٩٩٤ تهیه شده است. زیر مقیاس BIS در این پرسشنامه شامل هفت آیتم است که حساسیت سیستم بازداری رفتاری یا پاسخدهی به تهدید و احساس اضطراب هنگام رویایی با نشانه های تهدید را اندازه می گیرد.

مقیاس BAS نیز شامل ١٣ آیتم بوده و حساسیت سیستم فعال ساز رفتار را اندازه می گیرد. این زیر مقیاس شامل سه زیر مقیاس دیگر است که عبارتند از: سائق (شامل ٤ آیتم)، پاسخدهی به پاداش (شامل ٥ آیتم) و جستجوی شادی و سرگرمی (شامل ٤ آیتم). پاسخدهی به پاداش، درجه ای را که پاداشها به هیجانهای مثبت منجر می-شوند، اندازه می گیرد. در حالی که سائق، تمایل فرد به تعقیب فعالانه اهداف مطلوب را اندازه گیری می کند و زیر مقیاس جستجوی لذت، تمایل فرد به تعقیب اهداف مطلوب و تمایل فرد به پاداشهای جدید و روی آوردن به رویدادهای بالقوه پاداش دهنده در تحریک لحظه ای را اندازه می گیرد.

چهار آیتم اضافی به عنوان آیتم های پوششی در مقیاس آورده شده اند و نقشی در ارزیابی BIS، BAS ندارند(عبدالهی مجاریشن، ١٣٨۹). به گزارش کارور و وایت (١٩٩٤)، ثبات درونی زیر مقیاس BIS، ٧٤/0 است و ثبات درونی سه زیر مقیاس پاسخدهی به پاداش، سائق و جستجوی سرگرمی به ترتیب ٧٣/0، ٧٦/0 و ٦٦/0 می باشند(عبدالهی مجاریشن، ١٣٨۹).


کلید سوالات پرشنامه مقیاس BAS/BIS

سائق 3-9-12-21
جسجوی شادی وسرگرمی 5-10-15-20
پاسخ به پاداش 4-7-14-18-23
BIS 2-8-13-16-19-22-24
سوالاتی که نمره گذاری معکوس دارند 2،22

نمره گذاری :
کاملا موافقم:یک تاحدی مخالفم :سه
تاحدی موافقم :دو کاملا مخالفم :چهار


"

مطالب دیگر:
🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق داده کاوی در صنعت بانکداری 64 صفحه🔍پروپوزال سیستم پاداش دهی به کارکنان در سازمانها و روشهای پرداخت پاداش به آنها🔍مبانی نظری سیستم پاداش دهی به کارکنان در سازمانها و روشهای پرداخت پاداش به آنها🔍سیستم پاداش دهی به کارکنان در سازمانها و روشهای پرداخت پاداش به آنها🔍پرسشنامه سیستم پاداش دهی به کارکنان در سازمانها و روشهای پرداخت پاداش به آنها🔍سیستم پاداش دهی به کارکنان در سازمانها🔍پاورپوینت آشنایی با مفاهیم آمایش سرزمین🔍پاورپوینت آشنایی با شهر توکیو و سیستم های مختلف حمل و نقل در آن 🔍پاورپوینت تقلب رایانه ای(فصل ششم کتاب سیستم های اطلاعاتی حسابداری تألیف دکتر مهدی مرادی و نعیمه بیات)🔍پاورپوینت تکنیک های سوء استفاده و تقلب رایانه ای(فصل هفتم کتاب سیستم های اطلاعاتی حسابداری مرادی و بیات)🔍پاورپوینت فصل هشتم کتاب سیستم های اطلاعاتی حسابداری مرادی و بیات🔍پاورپوینت فصل نهم کتاب سیستم های اطلاعاتی حسابداری تألیف دکتر مهدی مرادی و نعیمه بیات🔍پاورپوینت فصل دهم کتاب سیستم های اطلاعاتی حسابداری تألیف دکتر مهدی مرادی و نعیمه بیات🔍مدل نظری اجرای مدیریت ارتباط با مشتری🔍مدل پذیرش فناوری tam در صنعت بانکداری و اصلاح آن با توجه به شرایط ایران🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدل پذیرش فناوری tam در صنعت بانکداری 72 صفحه🔍پرسشنامه مدل پذیرش تکنولوژی tam در صنعت بانکداری🔍پاورپوینت بررسی اطلاعات حمل و نقل جاده ای🔍پاورپوینت الگویی برای پردازش اطلاعات در سیستمهای اطلاعات حسابداری🔍پاورپوینت طراحی سیستم های اطلاعاتی و روشهای مستند سازی 🔍پاورپوینت طراحي سيستم های حمل و نقل🔍پاورپوینت مبانی نظری سیستم های اطلاعاتی حسابداری 🔍دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق برون سپاری 84 صفحه🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق برون سپاری فعالیت ها 82 صفحه🔍دلایل برون سپاری فعالیت ها و بررسی اثربخشی آنها در سازمان